Wysokiej jakości kwarcowy mesuring sylinder, sprzęt laboratoryjny

Wysokiej jakości kwarcowy mesuring sylinder, sprzęt laboratoryjny

zł70.37 zł64.04
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 1.0kg (2.20lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 20cm x 10cm (3.94in x 7.87in x 3.94in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: Wysokiej jakości kwarcowy mesuring sylinder, sprzęt laboratoryjny, wysokiej jakości Wysokiej jakości kwarcowy mesuring sylinder, sprzęt laboratoryjny, dostawcy Beaker z Chin.


wysokiej jakości kwarcowy mesuring sylinder, sprzęt laboratoryjny
prosimy o kontakt, jeśli potrzebujesz dużej ilości lub innych rozmiarach!
jesteśmy uczciwi i godne zaufania sprzedawca. Wszystkie zdjęcia są prawdziwe produkty. proszę po prostu licytować z ufnością!
twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Zbiornik ciebie!
Warunki dostawy:
Będziemy Wysyłać Swoje Zamówienie W Ciągu 2 Dni Po Otrzymaniu Płatności. proszę Wybrać Wysyłka Jesteś Chcą. Dla Żeglugi, Chcielibyśmy Przedstawić Szczegółowe Informacje Dla Ciebie w Tutaj:
(1). darmowa Wysyłka Chiny Poczta Lotniczej Poczta. Jeśli Są Chętni Do Użytku Ekspresową Wysyłkę, Trzeba Zapłacić Dodatkowe Koszty Na Zamówienie.
(2). E-pakiet jest Tylko Dla NAS Klienta, To Trwa około 12 Dni, Aby Dotrzeć.
(3). Porcelanowa Poczta Lotnicza Poczta jest Wysłać Do większości Krajów, To Trwa około 30 Dni Przyjeżdżać.
(4). Jeśli Wybierzesz EMS/DHL/UPS Wysyłki, To Trwa 5-8Days Przyjeżdżać. dla Produktu, Które Obejmują Baterii, Proponujemy Jesteś Wyboru EMS Wysyłka. DHL i UPS Ma Ścisłej Polityki Dla Baterii Zamówienia.
(5) Jak Do Kupującego Z Brazylii, Jeśli Wybierzesz EMS/DHL/UPS Wysyłki, prosimy o Kontakt Z NAMI Przed Wysyłką I Oferują Nam Swój Numer Podatkowy, w przeciwnym razie, Nie Możemy Wysłać Ten Z Szybką Wysyłkę. Dziękuję
Rozliczania klientów:
Będziemy Pisać Niższą Wartość Na Opakowaniu, aby Uniknąć Produkują Taryf. każdy Kraj Ma Różne Polityki Taryf, przepraszam, Że Nie Jesteśmy Odpowiedzialni Za Rozliczania Klientów. uprzejmie Zauważyć To!
Jeśli Chcesz nas Napisać Szczegóły Produktu na Opakowaniu, jak Chcesz, proszę Wysłać do nas Wiadomość W po Raz pierwszy Po Dokonaniu Zamówienia.
Usługi po Sprzedaży:
Jesteśmy Profesjonalnym Biznesowych Firmy. Oferujemy Dobre Usługi Po sprzedaży Dla Ciebie. jeśli Masz Jakiekolwiek Pytania Na Temat Naszego Produktu Lub Usługi, prosimy Wysłać Do NAS Wiadomość. my Odpowiemy tak szybko, Jak To Możliwe.
odpowiedź:
jeśli Jesteś Zadowolony Z Naszych Produktów, prosimy Zostawić Full-stars and Dobre Opinie Dla nas. twoje Opinie zachęci nas to ZROBIĆ Lepiej W Dalszej. dzięki!

  • Pojemność: 5ml, 10ml, 25ml, 50ml, 100ml, 250ml, 500ml
  • Klasyfikacja: Zlewki
  • Nazwa marki: BINFUL
  • material: quartz