Nowy Dot Liniowej taśmy korekcyjnej Dekoracyjne koronki taśmy oznakowanie Macaron dla WJ0079 harmonogram materiały biurowe Szkoły

Nowy Dot Liniowej taśmy korekcyjnej Dekoracyjne koronki taśmy oznakowanie Macaron dla WJ0079 harmonogram materiały biurowe Szkoły

zł10.00
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.01kg (0.02lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 15cm x 5cm x 3cm (5.91in x 1.97in x 1.18in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: Nowy Dot Liniowej taśmy korekcyjnej Dekoracyjne koronki taśmy oznakowanie Macaron dla WJ0079 harmonogram materiały biurowe Szkoły, wysokiej jakości Nowy Dot Liniowej taśmy korekcyjnej Dekoracyjne koronki taśmy oznakowanie Macaron dla WJ0079 harmonogram materiały biurowe Szkoły, dostawcy Correction Tape z Chin.


wysyłka
1. Produkty zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności.
2. Proszę powiedz mi swój aktualny adres po twój zapłaty w ciągu 1-2 dni; inaczej, wysyłamy swoją pozycję na podstawie adresu Escrow, więc upewnij się, że jest poprawne.
3. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia preferowany sposób wysyłki. normalnie, to trwa 7-20 dni roboczych dla przyjazdu pocztą Lotniczą, i trwa 3-10 dni roboczych ekspresowym.
4. czasami będzie dłuższy z powodu złej pogody, strata czasu w odprawie celnej. tak więc proszę cierpliwie czekać, jeśli nie otrzymasz rzeczy na czasie. jeśli nie otrzymywać rzecz w ciągu trzydziestu dni, prosimy o kontakt z nami, a następnie pomogę ci śledzić go.
powrotna Polisa
tylko wadliwy produkt oferują wymianę.
wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od daty złożeniu zamówienia.
może to potrwać do 7 dni roboczych przetwarzać twój powrót po otrzymaniu produktu. kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dalsze wysyłki opłaty.
informacje zwrotne
1. Please potwierdzić odbiór wyrobów, po masz je.
2. Jeśli masz jakieś pytanie do produktów, które otrzymali, proszę skontaktować się z nami w czasie, a my postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy i jesteś zadowolony.
3. Proszę dać nam pozytywne opinie.
dzięki za poświęcony czas! zapraszamy do odwiedzenia ponownie!

  • Typ: Taśmy korekcyjnej
  • Numer modelu: WJ
  • Nazwa marki: sankilochan