Antykorozyjne Blokada Drzwi Zamek Pokrywy Ochronne Pokrywa Dla Mitsubishi Pajero Sport Dla Outlander 2006-2010 4 sztuk Za Komplet

Antykorozyjne Blokada Drzwi Zamek Pokrywy Ochronne Pokrywa Dla Mitsubishi Pajero Sport Dla Outlander 2006-2010 4 sztuk Za Komplet

zł8.59
Dostępność
W magazynie

 • Typ jednostki: Zestaw
 • Waga przesyłki: 0.05kg (0.11lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 8cm x 5cm x 4cm (3.15in x 1.97in x 1.57in)

Lista życzeń
 • Tagi: Tanie: Antykorozyjne Blokada Drzwi Zamek Pokrywy Ochronne Pokrywa Dla Mitsubishi Pajero Sport Dla Outlander 2006 2010 4 sztuk Za Komplet, wysokiej jakości Antykorozyjne Blokada Drzwi Zamek Pokrywy Ochronne Pokrywa Dla Mitsubishi Pajero Sport Dla Outlander 2006-2010 4 sztuk Za Komplet, dostawcy Interior Mouldings z Chin.


zapraszamy do naszego sklepu.
nasza pozycja jest w 100% to samo jak opis. mamy bogate international trading i wysyłka doświadczenie. możemy zaoferować dobrą jakość i doskonałą obsługę i pomóc zaoszczędzić na kosztach. wiele i wiele złota i srebra standardowego kupujący zakupić wiele różne przedmioty w naszym sklepie i sprzedawać je w swoich krajach. czekamy na współpracę z państwem wkrótce.
antykorozyjne blokada Drzwi zamek pokrywy ochronne pokrywa Dla Mitsubishi Pajero Sport Dla Outlander 2006-2010 4 sztuk za komplet
opis:
1. wykonane z PP
2.4 sztuk/zestaw (4 drzwi)
3. łatwy w instalacji, chronić swój samochód drzwi blokady.
4. można dopasować do 2011 Pajero Sport, 2006-2010 Outlander
jak zapłacić?
1. po prostu zaakceptować alipay na Trailart.org, możesz zapłacić z credit koszyk, to nie jest problemem. jak wiemy, alipay pozwala wysłać płatności szybko i bezpiecznie w internecie.
jak dostarczyć?
właśnie wysyłamy przedmiot na adres na Trailart.org. prosimy upewnić się, że wysyłka adres jest poprawny i zrealizowane. jeśli chcesz nam wysłać inny adres, proszę zmienić właściwy adres w Trailart.org zanim zapłacisz.
o Ceł i Opłat Za Odprawę Celną
jak wiemy, ceł i podatek celny powinny być wypłacane na każdej pozycji jeżeli rzecz jest otwarty i sprawdzone przez organy celne w danym kraju. nasze ceny nie obejmują Cła, wartość Podatków, Opłaty Odprawy celnej i innych opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność. proszę skontaktować się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed złożeniem zamówienia.
jeżeli rzecz wraca do nas ze względu na tych nabywca odmówi zapłaty opłaty, nie chcemy wysłać go do ciebie znowu, chyba że nabywca uzupełnia tych opłat.
jeśli chcesz nam pomóc zmniejszyć opłaty celne, skontaktuj się z nami i powiedz nam ile wartość powinna być oznaczone na fakturze. wtedy robimy, jak to, co ci powiedział.
jak śledzić?
oferujemy numer przesyłki do ciebie po wysyłamy towar do ciebie. można śledzić ten wysyłka numer w 3-5 dni roboczych później w Chinach Po stronie internetowej. mówi się, że mamy wysłane tego produktu do ciebie. można również śledzić ten wysyłka numer w Po stronie internetowej w twoim kraju po pozycja ta ma opuścił chiny zwyczaje. jeśli znajdziesz nie można śledzić ten wysyłka numer w po stronie swojego kraju, może na poczcie nie przesłać informacje dostarczane do strony internetowej lub jest opóźniony, aby przesłać, ale wciąż jest wysyłka teraz. nie martw się coś.
w jaki sposób, aby powrócić?
akceptujemy zwrócić ten przedmiot, jeśli nie podoba ci się go po odebraniu go. ale trzeba zapłacić koszt wysyłki, kiedy wysłać go z powrotem. nasz adres zwrotny jest napisane na Trailart.org, więc proszę wysyłać rzecz z powrotem do naszego właściwy adres. jeśli nie możesz znaleźć to, prosimy o kontakt, a następnie będziemy ci szczegóły naszej adres.
jak zwrot?
1. We będzie zwrot PEŁNEJ płatności z ŻADNEGO USPRAWIEDLIWIENIA, jeśli nie można dostać ten element w koniec.
2. zwrócimy PEŁNĄ płatność wnioskach ŻADNEGO usprawiedliwienia, jeśli ten element jest uszkodzony lub uszkodzony w wysyłce proces.
3. zwrócimy PEŁNĄ płatność wnioskach ŻADNEGO usprawiedliwienia, jeśli ten element nie może być stosowany również, ale proszę opisać, dlaczego nie jest używany dobrze przez zdjęć i wideo w pierwszej kolejności.
jak ponownie?
jeśli nie chcesz my zwrócimy płatności, możesz zwrócić się do nas, aby ponownie nowy do ciebie NA RAZ, to nie jest problemem. jesteśmy szczęśliwi, aby zrobić, aż będziesz zadowolony.
jeśli to jest trudne, aby uzyskać USD płatności z zagranicy, możesz poprosić nam złe na nowy, wtedy będziemy daje nową tropi liczbę. to nie jest problemem.
informacje zwrotne
czy możesz dać nam dobre opinie i Pełne 5 gwiazdek o opis, wysyłka, komunikacji jeśli jesteś zadowolony.
jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt NA RAZ, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe po mamy przeczytać to.
jeśli przedmiot jest uszkodzony, uszkodzony i nie może być stosowany również, prosimy o kontakt NA RAZ, wtedy zwróci płatności lub ponownie nowy jeden do ciebie, jeśli chcesz.

 • Typ artykułu: Wnętrza listwy
 • Długość produktu: 7cm
 • Nazwa marki: muchkey
 • Pozycja wysokość: 0.7cm
 • Rodzaj materiału: plastic
 • Zewnętrzna badania certyfikacji: Iso9001
 • Nazwa modelu: SL01
 • Pozycja szerokość: 5.4cm
 • Pozycja waga: 16g
 • is_customized: Yes
 • Material Type: plastic