63mm Trzy 3 Szczęki samo centrowanie Uchwyt Zaciskowy do Mini Tokarka z Dwoma Blokady Pręty

63mm Trzy 3 Szczęki samo centrowanie Uchwyt Zaciskowy do Mini Tokarka z Dwoma Blokady Pręty

zł240.75 zł228.71
Dostępność
W magazynie

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 1.5kg (3.31lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 2cm x 2cm x 2cm (0.79in x 0.79in x 0.79in)

Lista życzeń
 • Tagi: Tanie: 63mm Trzy 3 Szczęki samo centrowanie Uchwyt Zaciskowy do Mini Tokarka z Dwoma Blokady Pręty, wysokiej jakości 63mm Trzy 3 Szczęki samo centrowanie Uchwyt Zaciskowy do Mini Tokarka z Dwoma Blokady Pręty, dostawcy Chuck z Chin.


63mm Trzy 3 Szczęki samo centrowanie Uchwyt Zaciskowy do Mini Tokarka z Dwoma Blokady Pręty
cechy:
jest to Mohsa taper chuck, które mogą być wykorzystywane do rozszerzenia funkcje maszyny, takich jak wrzeciona koniec frezarka, które mogą być używane do konwersji tokarka frezarka do prostego. może być również stosowany w innych okazjach.
obejmują:
1.1 pc * chuck
2.1 pc * chwytem stożkowym
3.1 pc * Chuck klucz
parametr:
Materiał Produktu: Stal Stopowa
średnica uchwytu: 63mm
Taper Model: MT1
liczba pazury: 3
Szczęki wewnętrzne: 2-16mm (Zaciskowe Zakres), 25-60mm (Jammping Zakres)
zewnętrzna Szczęki: 22-55 (Zaciskowe Zakres)
Warunki Dostawy
1. Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 2-5 dni roboczych dhl, FedEx, UPS, EMS i innego sposobu wysyłki wybierzesz ASAP. będziemy wybrać najlepsze i najbardziej odpowiednie firmy spedycyjnej. zazwyczaj trwa 7-12 dni, aby dotrzeć do większości krajów. You zostaną powiadomieni tropi liczbę po zamówienie wysłane.
2. Międzynarodowy kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne i obowiązków podatki do lokalnego rządu. proszę skontaktować się z lokalnym urzędzie celnym z dalsze pytania na ten problem. nie będzie odpowiedzialny za wszelkie cła, cła, lub inne opłaty wymagane lub wymagane przez destination krajów ..
o Nas
marki ToAuto należy do Szybko Kupić Ograniczona. mamy ukończenia specjalistycznych w profesjonalnym CNC Rozwiązanie do 6 lat, oferujemy kompletną serię Silniki obejmują Silnik Wrzeciona, serwo Silnika, Silnik krokowy, i ma różne części kontroli i CNC Maszyna CNC. poza tym, posiadamy bardzo profesjonalny zespół inżyniera, aby pomóc ci zaoferować żadnej z CNC CNC rozwiązań.
powrotna Polisa
1. We zaakceptować 14 dni na zwrot towaru. jeśli chcesz zwrócić przedmiot, prosimy o kontakt w ciągu 14 dni po pierwsze i upewnij się, że pakiet jest un otwarty. kupujący musi zapłacić za przejść i powrót koszt dostawy i niestandardowe opłata każdego kraju. raz otrzymaliśmy produkt i sprawdzone, zrobimy zwrot za udział w 24 godzin.
2. We upewnić się, że przedmiot jest nowy w oryginalnym opakowaniu i oferujemy 1 rok gwarancji na jakość.
3. Każdy problem jakości w normalnych warunkach użytkowania w okresie gwarancyjnym, oferujemy bezpłatną naprawę. kupujący powinien zapłacić koszty powrotu, a nasza firma będzie zapłacić ponownie koszt wysyłki.

 • Nazwa marki: ToAuto
 • Numer modelu: S/N
 • Liczba szczęki: 3
 • Moc: Elektryczne
 • Shank Model: MT1
 • Feature: self centering chuck
 • Application: CNC