2 sztuk 125 W LM Przekształcić Reflektor LED U5 Motocykl Reflektorów Materiał Stop Aluminium Wysokiej Jasności łatwy w Instalacji

2 sztuk 125 W LM Przekształcić Reflektor LED U5 Motocykl Reflektorów Materiał Stop Aluminium Wysokiej Jasności łatwy w Instalacji

zł148.11 zł75.52
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: lot (2 części/lot)
  • Waga przesyłki: 1.0kg (2.20lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 30cm x 16cm x 16cm (11.81in x 6.30in x 6.30in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: 2 sztuk 125 W LM Przekształcić Reflektor LED U5 Motocykl Reflektorów Materiał Stop Aluminium Wysokiej Jasności łatwy w Instalacji, wysokiej jakości 2 sztuk 125 W LM Przekształcić Reflektor LED U5 Motocykl Reflektorów Materiał Stop Aluminium Wysokiej Jasności łatwy w Instalacji, dostawcy z Chin.

2 sztuk 125 W LM Przekształcić Reflektor LED U5 Motocykl Reflektorów Materiał Stop Aluminium Wysokiej Jasności łatwy w Instalacji
-może być aktywowany bez zwłoki i dotrzeć do normalnej jasności bez czekania
-nie ultrafioletowe i podczerwone, nie ma promieniowania, bez zakłócenia elektromagnetyczne
-nie zawierają szkodliwych elementów, takich jak rtęć i ołów, ochrona środowiska
Napędzane przez prąd, to nie ma stroboflash, chroniąc wzrok
-potrzeb niskiego napięcia i prądu niskiego, generowanie mniej ciepła, nie loophole bezpieczeństwa
-może być stosowany w kopalni i innych niebezpiecznych miejscach
-wysoka wydajność i oszczędność energii, więcej niż 80 procent zasilania mogą być zapisywane
-wysoka jasność i wysoki współczynnik oddawania barw
-żywotność ponad 30000 godzin
-moc światła: 125 W
-rzeczywista moc: 15 W
-temperatura otoczenia:-40 stopni celsjusza
-strumień świetlny: LM
-napięcie wejściowe (AC): 12-80 V
-rodzaj materiału: stop Aluminium
Informacje wysyłka
przesyłki i kwestii Celnych
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie. będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności. należy pamiętać, że cena nie jest w tym należności celnych i VAT/GST. do wielu krajów, może kupujący będzie musiał zapłacić podatek celny. proszę nie mylić różnicę między koszt wysyłki i podatku celnego, i nie opuszczać negatywną informacje zwrotne na przyczynę celnej podatku. dzięki za zrozumienie i wsparcie. PS: Rosja, NAS, AU bez podatku celnego. twoja satysfakcja i dodatnią opinia jest dla nas bardzo ważne.
proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.
jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, prosimy o kontakt z nami najpierw przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepszą obsługę klienta.
gwarancja i Gwarancji
oferujemy 3 miesięcy bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
mamy również 12 miesięcy wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prześlij nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.

  • Źródło światła: Led
  • Nazwa marki: OWL-LED
  • Lumenów: Lm
  • Napięcie: 12 v
  • Temperatura barwowa: 6500 k