1 sztuk obrót sprzęgło Jednokierunkowe łożysko ASNU50 NFS50

1 sztuk obrót sprzęgło Jednokierunkowe łożysko ASNU50 NFS50

zł296.30
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 1.8kg (3.97lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 14cm x 8cm x 5cm (5.51in x 3.15in x 1.97in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: 1 sztuk obrót sprzęgło Jednokierunkowe łożysko ASNU50 NFS50, wysokiej jakości 1 sztuk obrót sprzęgło Jednokierunkowe łożysko ASNU50 NFS50, dostawcy Shafts z Chin.


jeśli potrzebujesz dużej ilości zakupu, cena może być omówione
pozycja: ASNU50
typ: Łożyska kulkowe Skośne
wymiary: 50X110X40 MM
ID (średnica wewnętrzna)/Otworu: 50 MM
OD (średnica zewnętrzna): 110 MM
szerokość/Wysokość/grubość: 40mm
ilość: 1 Łożyska
wysyłka:
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3 dni po zakończeniu płatności.
nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
zwroty:
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.
gwarancja i Konserwacja:
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
mamy również 12-miesiąc wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.
odpowiedź:
twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. leasing P zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług s.

  • Chropowatość powierzchni: Ra 0.05
  • Materiał: Stal
  • Nazwa marki: CLZ
  • Numer modelu: ASNU50
  • Struktura: Unidirectional bearing
  • Powłok: Bearing steel