Darmowa dostawa! Santa Claus Santa Claus mask cap exquisite TY1138 twarzy cap Boże Narodzenie kapelusze hurtowych

Darmowa dostawa! Santa Claus Santa Claus mask cap exquisite TY1138 twarzy cap Boże Narodzenie kapelusze hurtowych

zł38.56 zł30.85
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.1kg (0.22lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: Darmowa dostawa! Santa Claus Santa Claus mask cap exquisite TY1138 twarzy cap Boże Narodzenie kapelusze hurtowych, wysokiej jakości Darmowa dostawa! Santa Claus Santa Claus mask cap exquisite TY1138 twarzy cap Boże Narodzenie kapelusze hurtowych, dostawcy Pendant & Drop Ornaments z Chin.


darmowa dostawa! Santa Claus Santa Claus mask cap exquisite twarzy cap Boże Narodzenie kapelusze hurtowego!
wysyłka
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. dobrze będzie wysyłać swoje zamówienie w ciągu 2-7 dni po zapłata potwierdza.
nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w różnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt przechodzą zwyczaje kontroli.
należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek. koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
zwroty
my zawsze wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 5 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie zapewni pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.
gwarancja i Konserwacja
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać wymiany w ciągu 15 dni od ich otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
wielkość lub Fit Zagadnienia
rozmiary są ilustrowane konkretnych pomiarów w szczegółowej specyfikacji. proszę sprawdzić specyfikacje przed złożeniem zamówienia. normalnie, dozwolone różnice w wielkości są około 0.5 cal w pomiarze. jeśli znajdziesz wielkość produktów nie pasuje do ciebie, można bezpośrednio skontaktować się z nami.
kolor Mismatch
różnice w kolorze mogą być spowodowane przez innych powodów, takich jak kolor odbicie w monitorze, oświetlenie, tła itp Jednak, jeśli uważasz, że rzecz otrzymał jest wysyłany w złym kolorze, proszę skontaktować się z nami, aby zobaczyć, czy zwrot lub zwrot jest możliwy.
informacje zwrotne
jeśli można zostawić nam pozytywne opinie i 5 gwiazdek ocena, będziemy bardzo wdzięczni. twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. klienci pozostawiając 5 gwiazdek ocena będzie dostać jakieś nagrody jeśli kontaktując się z nami z ekranu strzał w opinii.
jeśli masz jakiekolwiek inne pytania, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili, my na pewno zapewnić państwu najlepsze rozwiązanie dla żadnego problemu.
dziękuję bardzo!

  • Numer modelu: TY1138
  • Is_customized: Tak
  • Type: Christmas Decoration Supplies
  • is_customized: Yes