500 sztuk/partia Stali Koło Paznokci Klip Fix Komputer kabel zasilający 8mm Koło uchwyty do kabli pozew o fix 2x1. 5mm2 Płaszcza linii na ścianie

500 sztuk/partia Stali Koło Paznokci Klip Fix Komputer kabel zasilający 8mm Koło uchwyty do kabli pozew o fix 2x1. 5mm2 Płaszcza linii na ścianie

zł44.89 zł42.63
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: lot (500 części/lot)
  • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: 500 sztuk/partia Stali Koło Paznokci Klip Fix Komputer kabel zasilający 8mm Koło uchwyty do kabli pozew o fix 2x1. 5mm2 Płaszcza linii na ścianie, wysokiej jakości 500 sztuk/partia Stali Koło Paznokci Klip Fix Komputer kabel zasilający 8mm Koło uchwyty do kabli pozew o fix 2x1. 5mm2 Płaszcza linii na ścianie, dostawcy Cable Clips z Chin.

500 sztuk/partia Stali Koło Paznokci Klip Fix Komputer kabel zasilający 8mm Koło uchwyty do kabli pozew o fix 2x1. 5mm2 Płaszcza linii na ścianie
Wprowadzenie produktów
pozycja: Stal Koło Paznokci Klips Do Kabla/Drutu Uchwyt/Koło Paznokci Klip
Model: 8mm
być Odpowiednie Dla Drutu (Średnica): 8mm ( przewód zasilający komputera/2x1. 5mm2 Płaszcza linii/Na zewnątrz sieci kablowej )
sposób użycia: Naprawić kabel na ścianie
produkt Pokaż
płatności
należy upewnić się twój adres jest poprawny podczas urlopu opłata ta nie obejmuje podatku VAT/opłaty PODATKU. to jest oferenta 's odpowiedzialność, aby dokładnie zrozumieć i zaakceptować opłat przywozowych. mamy nie może kontrolę nad tych opłat. ale postaram mojej mocy, aby zmniejszyć VAT/PODATKU.
wysyłka
1. Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych. (Wakacje excepted)
2. We nie są odpowiedzialni za nieubezpieczonych działka utracone/element uszkodzony w czasie transportu.
3. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia preferowany sposób wysyłki. normalnie, to trwa 7-25 dni roboczych dla przyjazdu pocztą Lotniczą.
4. czas dostawy wynosi około 3-15 dni roboczych do większości krajów (Ekspresowym)
5. czasami będzie dłuższy, z powodu złej pogody, strata czasu w odprawie celnej. tak więc proszę cierpliwie czekać, jeśli nie otrzymasz rzeczy na czasie. jeśli nie otrzymywać rzecz w ciągu trzydziestu dni, prosimy o kontakt z nami, a następnie pomogę ci śledzić go.
6. będziemy zadeklarować niższą faktury do kupującego jasne. when nabywcy mają prośbę o oświadczam, pls uwaga w porządku. dzięki.
warunki sprzedaży
gwarancja 100% Satysfakcji/Money Back Guarantee oferujemy 7 dni money back guarantee. będziemy odebrać żadnych produktów, z którym nie jesteś całkowicie zadowolony w terminie 7 dni od daty otrzymania towaru wszystkie zwracany towar MUSI być w nowym, stan resalable i obejmują oryginalnym opakowaniu. wszystkie instrukcje obsługi, rejestracja karty i akcesoria MUSI być uwzględnione. będziemy niezwłocznie zwrócimy cenę zakupu. BEZ pytania zadane. WYSYŁKI NIE PODLEGA ZWROTOWI. KLIENT PŁACI WSZYSTKIE KOSZTY WYSYŁKI ZWROTNEJ. my nie płacić za powrotnej wysyłki, ani nie zwrócimy promocyjne wysyłka gdy wracać rzeczy są odbierane, kredyty zostaną wydane do pierwotnej karty kredytowej wykorzystywane do zakupu. wychodzące wysyłka (w tym promocyjne wysyłka) i powrotu koszty wysyłki nie podlega zwrotowi.
Polityka odpowiedź
utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! opinie są dla nas bardzo ważne. jeśli masz jakieś pytanie do produktów, które otrzymali, proszę skontaktować się z nami w czasie, a my postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy i jesteś zadowolony proszę dać nam pozytywne opinie

  • Materiał: Plastikowe
  • Numer modelu: 8mm
  • Typ: Koło paznokci klip
  • Item: Circle Nail Clip
  • Material: Steel Nail +PE Plastic
  • Size: 8MM