Tylko Chiński nowy 925 Srebro Szczęście four leaf clover kolczyki kolczyki biżuteria hurtowych Koreański wersja kobiet

Tylko Chiński nowy 925 Srebro Szczęście four leaf clover kolczyki kolczyki biżuteria hurtowych Koreański wersja kobiet

zł20.00 zł18.00
Dostępność
W magazynie

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.035kg (0.08lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 10cm x 8cm x 4cm (3.94in x 3.15in x 1.57in)

Lista życzeń
 • Tagi: Tanie: Tylko 2015 Chiński nowy 925 Srebro Szczęście four leaf clover kolczyki kolczyki biżuteria hurtowych Koreański wersja kobiet, wysokiej jakości Tylko 2015 Chiński nowy 925 Srebro Szczęście four leaf clover kolczyki kolczyki biżuteria hurtowych Koreański wersja kobiet, dostawcy Stud Earrings z Chin.


w celu uczynienia członków powinien być w stanie uzyskać usługi tylko w Chinach Biżuteria Co. Ltd. , i uniknąć nieprzyjemnych rzeczy dzieją się. obie strony w duchu wzajemnego zrozumienia, uczciwość, w oparciu o zasadę dobrowolne, przestrzegać następujących przepisów:
po pierwsze, tylko Chiński biżuteria Limited zaangażowania
dla naszego bezpośredniego uwalnianie informacje dla takich jak występowanie inconsistency, bezpośrednio powodując straty do firmy, ponoszone przez tę stronę. ale ze względu na ich własnych powodów do odmowy do podjęcia straty klienta (takich jak szczegóły produktu, atrybuty produktu. na przykład, pojedyncza zawieszka jest niegodne łańcucha, opakowaniu produktu, rozmiar produktu i wyobraźni nie jest taki sam jak inne) nadzieję, że klienci będą poprosić, aby dowiedzieć się więcej.
zdjęcia produktów jest fizyczna rzeczywistość, ale z sieci części, każdego towaru, że staramy się dokładne, klienci mogą być pewni, kupić. w wyniku zaniedbania spowodowały poważny błąd, będziemy niezwłocznie prawidłowe i darmowe zwroty przetwarzania.
jakość produktów ściśle, w przypadku problemów z jakością, firma wdrożyła bezwarunkowego powrotu usługi.
uwaga: firma jest tylko odpowiedzialny za potwierdzeniu zamówienia natychmiast. ze względu na informacje musi być często aktualizowane, takich jak zmiany w członkostwa po złożeniu zamówienia, będziemy informować członków zdecydować, czy anulować zamówienie.
zamówienie dwa, członkostwo
dokładnie sprawdzić zamówienia (cena, ilość, dane techniczne itp), jeśli istnieją szczególne wymagania, konieczność terminowego instrukcje.
adres dostawy oraz dane kontaktowe muszą być dokładne, inaczej będzie ponosić straty wynikające.
zapłacić przekazy pieniężne w czasie. nie płatności w ciągu trzech dni po zamówienie jest w następujący sposób, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.
proszę sprawdzić numer po przybyciu towarów (, jakość , specyfikacja), jeśli masz jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt. jeśli nie ma problemu proszę dać terminowe potwierdzenie odbioru, i dać pięć gwiazdek pochwały! (dziękuję!)
trzy, inne konwencje
jeśli obie strony przez inny sposób kontaktu osiągnęła umowę z warunkami tego konfliktu, w obie strony uzgodniły do wykonywania.
wymienić wadliwe członka w otrzymaniu towaru 3 - 7 dni, jeśli rzeczywiście problemów jakościowych produktów. proszę wymiany z firmy po kontakcie, zakładamy powrotu towarowego.
firma naprawy lub konserwacji: firma w zależności od aktualnej sytuacji odpowiednie opłaty pobierane oddzielnie. jeśli problemy z jakością produktu spowodowane przez powodów firmy dla firmy bezwarunkowe odpowiedzialność w końcu , jeśli nie uważać spowodować dla klientów z uszkodzenia produktu i innych kwestii, będzie w oparciu o wymagania klienta i firmy w celu naprawy, ale iz powrotem, koszty ponoszone przez klienta, jeśli naprawa było ponad dziesięć koszt juanów z podstawowych kosztów ponoszonych przez klienta.
szczegółowe wątpliwości kupca
A zaletą produktu: srebrny materiał, w porównaniu z zaletami biżuteria srebrna
nasze materiały są importowane biżuterii i wyrafinowane miękkiej miedzi srebra. połysk jak srebro, nawet jeśli powierzchnia cięcia, ogólnie ludzie są trudne do odróżnienia. Sterling Silver i porównywane oprócz ogromna różnica w cenie; wysokiej jakości platinum poszycia warstwy, aby nałożyć grubą srebrny, poszycia folii ochronnej, a powierzchnią ochronną kolor przez długi czas, nie łatwo zanikać, anty utleniania, przeciw alergii! (zawartość srebra łańcucha dystrybucji wyższa niż innych producentów, można powiedzieć, że nigdy nie znikną!)
B , linia produktów bogatych, nowe produkty: spot wskazówek, niestandardowe potrzeby
bogata linia produktów jest naszym podstawowym, czy wybuchu nadal ma potencjał, możemy zapewnić naszym istniejących zapasów do dostaw firm. nasza co miesiąc nowy sprzedaż, główny moda butik, ale również może elastycznie przeprowadzenia produkty według potrzeb klientów na dostosowanie, nie trzeba wysokie wymagania, małych i średnich klientów może uczestniczyć w współpracy.
C doskonała linia produkcyjna: mocny wydajności, proces poprawy, wysokiej klasy produkty
nasza dzienna produkcja w ponad tysiąc, również ma wiele przetwórczych, skrócić cykl produkcyjny, terminowe dostawy. produkcji ma więcej niż dziesięć rodzajów procesów, od wersji produktu do inspekcji fabryki, każdy proces i ostatecznie, tam są rygorystyczne wymagania. profesjonalne high-end biżuteria, ponieważ profesjonalny, więc ostrości!
D nasze usługi: zapewnić skuteczną przyczynić się do zmniejszenia hurtownie popytu
proste dostawy nie jest naszym ostatecznym celem, staramy się pomóc przedsiębiorstwom szybko sprzedających się produktów, więc mamy specjalną doświadczonego departament promocji, udział w promocji sposób, oferta, aby pomóc rozgłosu zdjęcie produktu i projektowania sklepu układ. nasza firma może być mieszany hurtowego, mieszana partia ultra niski próg. pojedyncze pkt 100 roku może dostosowane rysunki i próbki nowego!
niestandardowe przetwarzania firma opiera się na jego własne fabryki, aby zapewnić spersonalizowana klienta usług przetwarzania dla naszych klientów wystarczy, aby zapewnić przedsiębiorstwom próbki produktu lub szczegóły wyraźne zdjęcia i związanych z nimi wymiary produktu, możemy według niestandardowego przetwarzania. będziemy oszacować dostosować do wymagań klienta w przypadku produktów, sprawdzić. produkcja przedsiębiorstw potrzeba, aby przejść koszt formy, 0-100 juanów, nasze próbki w formie komunikowania potwierdzenie, nasza produkcja w realizacji. przed dużych niestandardowych zamówień, produkcji, dostosowane w zależności od liczby firm muszą advance 20-50% start-up kapitału .

 • Metal kolor: Posrebrzane
 • Kolczyk typu: Stadniny kolczyki
 • Typ artykułu: Kolczyki
 • Grzywny lub mody: Moda
 • Powrót znalezienie: Śruba-powrót
 • Numer modelu: B46
 • Kształt 's wzór: Roślin
 • Styl: Punk
 • Płeć: Kobiety
 • Materiał: Brak
 • Metale typu: Posrebrzane
 • style: Ladies
 • processing: electroplate
 • Sales of serial number: B46 leaflet Earrings
 • type: Ear Studs
 • Crystal type: zircon
 • modelling: leaf
 • packing: Independent packing
 • No.: B46 leaflet Earrings
 • colour: A price of white diamonds (with block)
 • purity: 30% silver (Copper Plated Platinum)