Ping WZROST (UK) 77mm ND1000 Optyczny Slim Filtr Neutral Density ND 1000 Obiektyw do LUSTRZANEK DSLR + prezent

Ping WZROST (UK) 77mm ND1000 Optyczny Slim Filtr Neutral Density ND 1000 Obiektyw do LUSTRZANEK DSLR + prezent

zł55.22 zł44.74
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.066kg (0.15lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 12cm x 12cm x 4cm (4.72in x 4.72in x 1.57in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: Freeshipping WZROST (UK) 77mm ND1000 Optyczny Slim Filtr Neutral Density ND 1000 Obiektyw do LUSTRZANEK DSLR + prezent, wysokiej jakości Freeshipping WZROST (UK) 77mm ND1000 Optyczny Slim Filtr Neutral Density ND 1000 Obiektyw do LUSTRZANEK DSLR + prezent, dostawcy Camera Filters z Chin.


opis: korzystanie z an ND filtr pozwala na fotografa, aby wykorzystać większy przysłony, który jest w temperaturze poniżej the dyfrakcji limitu, które różni się w zależności od wielkości sensorycznej średnie (film lub cyfrowy) i dla wielu kamer, jest między f/8 i f/11, z sensorycznej średnie rozmiary wymagające większej wielkości mniejsze otwory, i większe w stanie wykorzystać te mniejsze otwory. zamiast zmniejszając przysłony, aby ograniczyć światła, fotografa może dodać ND filtr do ograniczenia światła, i można następnie ustawić szybkość migawki w zależności od konkretnego pożądanego ruchu (ruch rozmycie z wody, na przykład) i zestaw otworze w razie potrzeby (mały otwór na maksymalną ostrość lub duży otwór dla wąskiej głębia ostrości (temat w centrum uwagi i tła z ostrości). korzystanie z aparatu cyfrowego, fotografa może zobaczyć obraz od razu, i można wybrać najlepsze ND filtr użyć do sceny, będąc zrobione przez pierwszy wiedząc najlepsze przysłony w użyciu na maksymalną ostrość pożądane. na czas otwarcia migawki będą wybrane przez rozmycie z zastrzeżeniem znalezienie pożądanego ruchu. aparat będzie skonfigurować do nich w trybie ręcznym, a następnie darker następnie regulowana poprzez regulację albo przysłony ogólnie ekspozycji lub szybkość migawki, zwracając uwagę liczbę zatrzymuje potrzebne, aby doprowadzić narażenie na to, co jest pożądane. że przesunięcie wtedy być kwota przystanek potrzebne w filtr ND w użyciu dla tego sceny. przykłady tego używać obejmują: rozmycia ruchu wody (np wodospady, rzek, oceany). zmniejszenie głębia ostrości w bardzo jasnym świetle (tj daylight). podczas korzystania z flash na aparat z płaszczyzny ogniskowej migawki ekspozycji czas jest ograniczona do maksymalnej prędkości-często 1/250th sekundy, w najlepszych-przy którym cały film lub czujnik jest narażony na światło w jednym natychmiast. bez ND filtr może to spowodować konieczność stosowania f8 lub wyższa. przy użyciu przysłony, aby pozostać w szerszym poniżej dyfrakcyjne limitu. zmniejszyć widoczność ruchomych obiektów dodać rozmycia ruchu do przedmiotów Neutral density filtry są stosowane do kontroli ekspozycji z lustrem-catadioptric optyka soczewki, ponieważ korzystanie z tradycyjnym irysowa zwiększa stosunek z centralnych niedrożność znaleziono w tych systemów co prowadzi do ubogich wydajność. w zestawie: 1x77mm nd1000 filtr
płatności
· akceptujemy Escrow TYLKO, proszę wysłać płatność do naszego konta Escrow:
· depozyt pozwala płacić za pomocą karty kredytowe, kart debetowych, s i sald rachunku Escrow.
· aukcja Numer Pozycji, swoje Imię i nazwisko oraz Adres Wysyłki MUSI być zawarte w Escrow płatności.
· wszystkie płatności są spodziewane w ciągu 7 dni po zakończeniu aukcji jest zamknięty. wszystkich nie płacić oferentów donosi i uzyskać nieodpłatną ostrzeżenie z e-bay.
· łączącą Wysyłkę dla wielu elementów jest dostępny na życzenie. oferujemy zniżki na Wysyłki i Obsługi Opłaty za wszelkie dodatkowe pozycja jest wysyłane do tego samego adresu.
wysyłka
1. Po zapłaty rozjaśnia, ten rzecz wysyła przez Standardowy Air Mail (Hong Kong Post) w ciągu 48 godzin, ale wyklucza weekendy i inne wakacje prawne.
2. Wszystkie rzeczy oznajmiają jako ” “ Prezent z niską wartością, my zawsze staram się legalnie bagatelizować należności celnych przywozowych dla klientów. uprzejmie proszę pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie należności celnych.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy
czas sprzedaż
· wszystkie nasze produkty zostały sprawdzone i zapakowane w dobrym stanie. jeśli przedmiot jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, będziemy wymienić na nowy lub zwrot pieniędzy, jeśli magazynie out (wysyłka, ubezpieczenia kosztów transportu i przeładunku nie podlegają zwrotowi).
· kupujący musi zapłacić za koszty powrotu i będziemy płacić za koszty dla zwrotnego.
· powrotne rzeczy zawierać oryginalne opakowanie i akcesoria.
· bierzemy się do wymiany lub naprawy go dla ciebie przez producenta w przypadku, że dostarczony przedmiot zostanie znaleziony uszkodzony podczas gdy koszty wysyłki będzie urodzony przez kupujący.
· należy zachować Escrow otrzymanie towarzyszy zwróconego przedmiotu, tak, że możemy przetwarzać na wymianę/naprawy odpowiednio.
skontaktuj się z nami
zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, proszę zostawić informacje.

  • Nazwa marki: MLLSE
  • Pakiet: Nie
  • Numer modelu: 77mm ND1000
  • Typ: ND1000

4

good

5

super

5

Good