50 sztuk Metal M39 aparat do Obiektywu M42 mocowanie 39mm do 42mm adapter Pierścień

50 sztuk Metal M39 aparat do Obiektywu M42 mocowanie 39mm do 42mm adapter Pierścień

zł84.56 zł68.48
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.162kg (0.36lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 17cm x 14cm x 2cm (6.69in x 5.51in x 0.79in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: 50 sztuk Metal M39 aparat do Obiektywu M42 mocowanie 39mm do 42mm adapter Pierścień, wysokiej jakości 50 sztuk Metal M39 aparat do Obiektywu M42 mocowanie 39mm do 42mm adapter Pierścień, dostawcy Lens Adapter z Chin.


uwaga: po płatności rzecz. można wybrać dwa sposoby statku sposób.
Economy Int'l shipping mają nie tropi liczbę.
standardowy Int'l shipping tropić numer,, dzięki czemu można sprawdzić swój przedmiot wszystkie statek imformaton
100% satysfakcji jest naszym obowiązkiem i obawy. kupić z ufnością!
Brand New! nigdy nie Używany! wysokiej akość!
przedstaw się:
do M39 obiektywy z mocowaniem do korpusu aparatu M42.
wykonane z alumimum, nie z tworzywa sztucznego.
może on również być stosowany z adapter pierścień M42 do innych mocowanie kamery ciała, M39 mocowanie obiektywu może być intalled w ten sposób na inne montażu korpusu aparatu.
otrzymasz:
50x Obiektyw adapter do montażu z Opakowania Z Tworzyw Sztucznych
Informacje O Wysyłce
1. po zapłaty rozjaśnia, ten rzecz wysyła przez Standardowy Air Mail (Hong Kong Post) w ciągu 48 godzin, ale wyklucza weekendy i inne wakacje prawne.
2. wszystkie rzeczy oznajmiają jako ” “ Prezent z niską wartością, my zawsze staram się legalnie bagatelizować należności celnych przywozowych dla klientów. uprzejmie proszę pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie należności celnych.
3. normalnie tylko wysyłamy na adres. prosimy upewnić się, że adres jest prawidłowy.
4. wysyłamy na Całym Świecie, i Ok. Czas dostawy jest określany jako poniżej:
kraj
ok. czas dostawy
Usa/Wielka Brytania/Australia
7-20 dni roboczych
kanada
7-21 dni roboczych
europa/Rosja
normalnie, 10-30 dni roboczych, ale czasami trwa do 30 dni ze względu na Niestandardowej Kontroli.
Azji południowej/Na Bliskim Wschodzie
normalnie, 10-30working dni, ale czasami trwa do 30 dni ze względu na Niestandardowej Kontroli.
brazylia/Ameryka Południowa
normalnie, 14-35working dni, ale czasami trwa do 45 dni ze względu na Niestandardowej Kontroli będziemy wysyłać rzecz kupującego adres podany przez państwa konto , jeśli chcesz poz mają być wysłane do inny adres, proszę określić za pomocą wiadomości w celu potwierdzenia przed złożeniem zamówienia. upewnij się, że adres pocztowy jest poprawne, my nie ponosi odpowiedzialności za pocztowych stracił spowodowane przez nieprawidłowe i nieprawidłowy adres provided. oferujemy łączącą wysyłkę, ale nie lokalny pick-up service.
płatności akceptujemy Escrow TYLKO, proszę wysłać płatność do naszego Escrow konto: depozyt pozwala płacić za pomocą karty kredytowe, kart debetowych, s i sald rachunku Escrow. aukcja Numer pozycji , twój imię I Nazwisko i Adres wysyłki MUSI być zawarte w Escrow płatności. wszystkie płatności są spodziewane w ciągu 7 dni po zakończeniu aukcji jest zamknięty. wszystkich nie płacić oferentów donosi i uzyskać nieodpłatną ostrzeżenie z e-bay. łączny Wysyłkę dla wielu elementów jest dostępny na życzenie. oferujemy zniżki na Wysyłki i Obsługi Opłaty za wszelkie dodatkowe pozycja jest wysyłane do tego samego adresu. więcej kupujesz, im więcej zapisać
powrót wszystkie nasze produkty zostały sprawdzone i zapakowane w dobrym stanie. jeśli przedmiot jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, będziemy wymienić na nowy lub zwrot pieniędzy, jeśli magazynie out (wysyłka, ubezpieczenia kosztów transportu i przeładunku nie podlegają zwrotowi). kupujący musi zapłacić za koszty powrotu i będziemy płacić za koszty dla zwrotnego. powrotne rzeczy zawierać oryginalne opakowanie i akcesoria. bierzemy się do wymiany lub naprawy go dla ciebie przez producenta w przypadku, że the dostarczony przedmiot zostanie znaleziony uszkodzony podczas gdy koszty wysyłki będzie urodzony przez kupującego. proszę zachować Escrow otrzymanie towarzyszy zwróconego przedmiotu, tak, że możemy przetwarzać na wymianę/naprawy odpowiednio.
odpowiedź:
zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, proszę zostawić informacje. jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem negatywną opinię. możemy współpracować w celu rozstrzygania wszelkich sporów.

  • Nazwa marki: MLLSE
  • is_customized: Yes