Przednie uszczelki olejowej wału korbowego dla BUICK CHEVROLET sail 1.6 90501719 rozmiar 26*42*8 Oryginalne części Samochodowe

Przednie uszczelki olejowej wału korbowego dla BUICK CHEVROLET sail 1.6 90501719 rozmiar 26*42*8 Oryginalne części Samochodowe

zł55.56
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: lot (2 części/lot)
  • Waga przesyłki: 0.06kg (0.13lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 13cm x 8cm x 9cm (5.12in x 3.15in x 3.54in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: Przednie uszczelki olejowej wału korbowego dla BUICK CHEVROLET sail 1.6 90501719 rozmiar 26*42*8 Oryginalne części Samochodowe, wysokiej jakości Przednie uszczelki olejowej wału korbowego dla BUICK CHEVROLET sail 1.6 90501719 rozmiar 26*42*8 Oryginalne części Samochodowe, dostawcy Camshafts, Lifters & Parts z Chin.


dostawy -czas obsługi: 2 dni. -proszę pozwolić 11 do 22 dni roboczych czas dostawy ze względu na duże odległości. -należy upewnić się, że wysyłka adres podać w kasie. nie ponosimy odpowiedzialności za undeliverable adresów.
Polityka zwrotu i Wymiany wszystkie sprzedaże są ostateczne. zwrot i Wymianę może być wydane tylko na wadliwego elementu lub niewłaściwy element dostarczany. tylko wymiany jest dozwolone w zakupiony niewłaściwy element, i klientów jest odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony i późniejsze wymiana koszt wysyłki. element zastępczy zostanie przetworzone i wysłane po zwrotu i inspekcja oryginalny element.
uszkodzonego Elementu
uszkodzony towar zawiera elementy, które są uszkodzone podczas transportu. jeśli przesyłka dotrze na drzwi z oczywiste uszkodzenia przesyłki, proszę odmówić przyjęcia dostawy. jeśli akceptujesz dostawy, a następnie znaleźć uszkodzenia przesyłki, proszę zapisać wszystkie materiały opakowaniowe i dokumentacji i natychmiast skontaktować się z nami. zdjęcia cyfrowe będzie zobowiązany do wszystkich przypadkach.
uszkodzone lub Niewłaściwy Element Dostarczany
-jeżeli rzecz, którą chcesz, aby powrócić jest inoperable, ale nie ma oczywiste uszkodzenia, uważa się za wadliwy. w przypadku otrzymania wadliwego lub niewłaściwy element, proszę zapisać wszystkie materiały opakowaniowe i dokumentacji, i natychmiast skontaktować się z nami o numer pozycji, ebay ID, i opis wady w ciągu 7 dni od daty pakiet przybył, a my zrealizujemy twoje życzenie natychmiast. element zastępczy zostanie przetworzone i wysłane po zwrotu i inspekcja oryginalny element. nie Roszczeń będą przyjmowane po 7 dniach. zdjęcia cyfrowe są wymagane do wszystkich przypadkach z wadliwego elementu.
-wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i nieużywanym warunku, lub że zostaną odrzucone i wysyłane z powrotem do ciebie. prosimy o kontakt z nami na wszelkie pytania.
o naszej auto części firmy o naszej auto części firmy
w 2002 roku, zaczęliśmy naszą działalność jako Guangzhou, Ltd w Chinach, od tego czasu byliśmy obsługujących auto rynku z szerokiej gamy produktów i akcesoriów samochodowych. jesteśmy obecnie kilka głównych dystrybutorów i dealerów dostarczanie produktów do Stanów Zjednoczonych, niemcy, meksyk, Australia, Hong Kong, i Chinach. nasz zakład znajdzie się w Chinach, siedziba znajduje się W Niemczech ..
Patent i Praw Autorskich drodzy patent lub logo posiadacze, prosimy o kontakt z nami na wszelkie wątpliwości z kopia prawo lub patentu, my będzie odpowiedzią na ciebie fastly i zdjąć wpis natychmiast i omówić z tobą. proszę nie kupować rzeczy, które masz wątpliwości powyżej.
jeśli chcesz większej ilości naszych produktów, prosimy o kontakt z nami, wtedy możemy dać ci zniżki w zależności paticular przypadku.
dziękuję dla twojej firmy!

  • Rodzaj materiału: Original
  • Nazwa marki: gols