Piękny pies 40x30 cm nowy pełna powierzchnia wyróżnij diament robótki majsterkowanie diament malarstwo kit 3d diament cross stitch haft

Piękny pies 40x30 cm nowy pełna powierzchnia wyróżnij diament robótki majsterkowanie diament malarstwo kit 3d diament cross stitch haft

zł44.45 zł35.56
Dostępność
W magazynie

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.38kg (0.84lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 50cm x 8cm x 8cm (19.69in x 3.15in x 3.15in)

Lista życzeń
 • Tagi: Tanie: Piękny pies 40x30 cm nowy 100% pełna powierzchnia wyróżnij diament robótki majsterkowanie diament malarstwo kit 3d diament cross stitch haft, wysokiej jakości Piękny pies 40x30 cm nowy 100% pełna powierzchnia wyróżnij diament robótki majsterkowanie diament malarstwo kit 3d diament cross stitch haft, dostawcy Diamond Painting Cross Stitch z Chin.


Szanowni państwo, Zwrócić uwagę! Sprzedaliśmy obrazy diamentowe są półprodukty produkt nie zawiera ramki!
Sprzedaliśmy diamentowa malowanie materiał jest z żywicy, Cała mozaika wzory są wiercone out z żywicy diament, Mapa bazowa z klejem papier fotograficzny. Na sprzedaż z diament malarstwo jest sprzedawane nie ma problemów z jakością nie wrócić. ( Przykład: produkt nie jest samo z obrazem, Nie wyobrażam sobie rozmiar idealny produkt nie widać, Nie są uszkodzone, Itp są nie jest to problem jakości). Wymiary produktu wskazane w opisie produktu w żywicy wiertła do profesjonalnego masowej produkcji fabrycznej, Ale również małe, Nie jest nieuniknione uszkodzony wiertła, Dziękujemy za zrozumienie! Z żywicy diament będzie więcej z więcej niż 30%, Mniej wiercenia zjawisko ogólnie nie pojawia się, Proszę mieć pewność zakupu.
[Majsterkowanie diament malarstwo etapy produkcji]
1. Otworzyć okno, i sprawdzić diament draw specjalnych narzędzi.
2. Widok na żywicy diament kolor, Ułożone w kolejności z kodowania.
3. Taśma odkrywają rysunek powyżej, Zobaczysz wiele symbole odpowiadający kodowania kolorami.
4. Zgodnie z odpowiednim oznaczone kolorami zacisk odpowiedniego żywicy inkrustowane diamentami.
5. Sugeruje, że jeden rodzaj żywicy diament jeden zestaw zakończone szybciej.
6. W celu stworzenia doskonałe diament malarstwo, Rysunki umieścić razem w jednym miejscu każdy wiersz symbole nie muszą pozostać zatrzymany diamenty.
7. Wyciąć dobrą figurę na rysunki trzymać tablicy zamontowany na płaszczyźnie materiał klasyfikowane powyżej.
8. Spawów trzeba płasko na zadbane, Nie ma pęknięć.
9. Po dobrym walka, Reszta lukę w kleju odpowiednie symbole diamentów.
10. , Aby zakończyć dobry diament rysunek, Umieścić go w wyborze odpowiedniego ramy (restauracja nie zapewniają ramy).
[Majsterkowanie diament malarstwo środki ostrożności]
1. Odniesienia przed operacją kroki.
2. Jeśli nie wiesz, jaki kolor w użyciu, Proszę odnieść się do tabeli kolorów.
3. Montowane żywicy diament wzór musi podjąć punkt wewnątrz linii cięcia, A następnie zgrabna kawałki, Aby zapewnić ogólny efekt.
[Porady]
1. Żywicy diament niejadalne, Nie pozwól dzieciom grać w celu uniknięcia wypadków, takich jak połknięcia.
2. Rysunek muszą być czyste, W przeciwnym razie, Klej siła jest naruszone. Jeśli nie ma brudu przyczepności może wpływ je z niskiej temperatury stałe żelaza.
3. Diamenty pozostać lepkie gumy szczelność.
[Majsterkowanie diament malarstwo charakterystyka]
1. Diy diament malowanie może pracować i nauczyć się zmniejszyć stres, Regulacja emocjonalne, Aktywny myślenia, Zwiększyć pewność siebie.
2. Diy diament malarstwo mogą być używane do dekoracji pokoju rodzinnym, Uczynić życie bardziej harmonijny.
3. Diy produkcji może doświadczyć poczucie spełnienia, Zdolność i wytrwałości kultywować cierpliwości, Osób starszych i dzieci są odpowiednie.
4. Proces produkcji jest proste można utworzyć krótkim czasie, aby zakończyć.
5. Majsterkowanie malowanie diament jest znakomity, aby dać do przyjaciół i bliskich, aby wyrazić dobre życzenia do akcji.
6. Diy diament narysować osób w każdym wieku mogą być wykonane, ponieważ W tym dzieci, Członkowie rodziny i tak rodziny bardziej ciepłe.
NiC co Przed płatnością, Proszę uważnie przeczytać następującą treść, To zapewni ci szczęśliwego zakupy podróż. 1. our firma akceptuje następujące transakcji: Sprzedaż detaliczna: Akceptujemy detaliczna transakcji z wszystkich klientów na całym świecie. My nie zestaw minimalny limitu dla wszystkich towarów. Sprzedaż hurtowa: Akceptujemy hurtowego handlu z wszystkich klientów na całym świecie. W celu łagodzenia swoje zapasów ciśnienia, Partia mamy zestaw jest większa niż lub równa 2 sztuk. Jeśli chcesz w dużych ilościach hurtowych, Prosimy o kontakt z nami, Omówimy cenę hurtową, Środek transportu i tak dalej z tobą. Jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć zadowalające umowy. Agenta dostawy: Jeśli jesteś zagranicznych sprzedawców internetowych, Możemy dostarczyć spedytorem usługi dla ciebie. Proszę wyraźnie powiedzieć nam swój adres kupującego informacji podczas obrotu, Będziemy walczyć, aby być usługi do ciebie w tym samym czasie, I będziemy w pełni tajemnice szanować swoją działalność, Nigdy nie robi nic szkodliwy do interesów swoje zachowanie. Jeśli twój kraj i obszar nie są w kraju darmowa wysyłka, Możesz skontaktować się z nami, Będziemy dostarczać państwu najlepszą metodę wysyłki. 2. transport: Nasze towary są z chin kontynentalnych. Po sukces płatności, Dostarczymy towar w ciągu 3-5 dni roboczych, Towar będzie zazwyczaj przyjeżdża w 7 do 50 dni roboczych. W rzadkich przypadkach, To jest prawdopodobne, aby opóźnienia, która zależy od pogody i przekazać prędkości w twoim kraju, a towary. Gdy towary wysłane, Będziemy aktywnie śledzić swoje towary transportu stan. Zazwyczaj używamy chiny post small packet do transportu, W normalnych warunkach, Towary zostaną dostarczone w 15-30 dni. Ale istnieją inne przypadki mogą być opóźnione, Na przykład, Złej pogody opóźnione przyjazd w swoim kraju i system opóźnień pocztowych w sklepie z lokalnego urzędu pocztowego i tak dalej. W związku z tym, Chiny post działki czas dostawy jest maksymalnie 50 dni. Dla spedycji klientów, Możemy również użyć szybki transport do transportu, Zazwyczaj w ciągu 30 dni mogą być podawane. 3. taryfy: Po towar dotarł w swoim kraju, To może powodować pewne taryf w niektórych krajach. Ta część taryfy musi być zapłacona przez ciebie. Będziemy oznaczyć je jako prezent lub niższej wartości towarów, aby zapisać część opłaty celne. 4. po sprzedaży usług: Wszystkie towary, które sprzedajemy są ściśle kontrolowane. Jeśli znajdziesz towary odebrane ma problem z jakością (nie sztuczne uszkodzenia) w ciągu 3 dni. Proszę robić zdjęcia i skontaktuj się z nami, Będziemy zmienić lub zwrotu do ciebie. 5. feedback: Twoja satysfakcja jest dla nas bardzo ważne. Jeśli jesteś zadowolony z towarów, Proszę dać nam pozytywne opinie. Jeśli nie jesteś zadowolony z towaru, Prosimy o kontakt z nami, Możemy rozwiązać wszelkie spory z tobą zamiast złożenie negatywną opinię do Trailart.org. Dziękuję bardzo.

 • Rama: Nie
 • Typ wzoru: Zwierząt
 • Styl: Nowoczesne
 • Formularz: Trójwymiarowy
 • Materiał: Żywica
 • Wykorzystanie: Obrazy
 • Obszar wklejanie: Pełna
 • Diament kształt: Plac
 • Płótno metoda pakowania: Zwinięte
 • Opakowanie zewnętrzne: Kolorowe pudełko
 • Marka: CX
 • Liczba kolorów: 30-45 color for normal
 • Size: 40x30cm