Antypoślizgowa 24 sztuk/zestaw Patchwork Tkaniny do szycia ToolsPut Miarą władcy Pikowania przejrzyste tkaniny Cięcia grip

Antypoślizgowa 24 sztuk/zestaw Patchwork Tkaniny do szycia ToolsPut Miarą władcy Pikowania przejrzyste tkaniny Cięcia grip

zł44.41 zł40.85
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.3kg (0.66lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 32cm x 15cm x 5cm (12.60in x 5.91in x 1.97in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: Antypoślizgowa 24 sztuk/zestaw Patchwork Tkaniny do szycia ToolsPut Miarą władcy Pikowania przejrzyste tkaniny Cięcia grip, wysokiej jakości Antypoślizgowa 24 sztuk/zestaw Patchwork Tkaniny do szycia ToolsPut Miarą władcy Pikowania przejrzyste tkaniny Cięcia grip, dostawcy Sewing Tools & Accessory z Chin.


funkcja: 20 sztuk zestaw przezroczysty siatki nie ma wpływu na stosowanie wysiłku z narzędzi, lepiej niż w innych chwytaki
płatności akceptujemy Escrow. prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji o tym, jak zwrócić lub jakiekolwiek pytania dotyczące płatności.
przesyłka nie ponosimy odpowiedzialności za undeliverable adresu. zastrzegamy sobie prawo do pobiera opłatę transportową ponownie zwrócone przedmioty z powodu niewłaściwego adresu. przedmiot zostanie wysłany przez w ciągu 24-48 godzin po jasnej zapłaty (z wyłączeniem weekendu i wakacje). czas przyjazdu:
1. Air Mail: 15-30 dni
2. EMS: 5-10 dni od czasu do czasu, to może opóźnić ze względu na lokalny rozliczania Klientów. jeśli nie dostać rzecz po 30 dni, proszę skontaktować się z nami, aby go rozwiązać. nie oferujemy łączyć wysyłkę. nie ponosimy odpowiedzialności za cła lub podatków w twoim kraju.
powrót 1 Rok Gwarancji, oferty w pewności siebie! wszystkie produkty są w 100% Brand New. wszystkie elementy zostały przetestowane przed wysyłką. możemy wymieniać rzecz w ciągu 30 dni po otrzymaniu go, jeśli jest uszkodzony. wracającą rzecz musi mieć wszystkie oryginalne opakowanie i akcesoria z Zatwierdzenia Kod Powrotu. kupujący jest odpowiedzialny za koszty powracającego wysyłki. będziemy odpowiedzialni za przesyłki z wymiany. zwrot zostanie dokonana po otrzymaniu wracającą rzecz. może to potrwać do 3 dni roboczych przetwarzać twój powrót po otrzymaniu produktu.
inni WSZYSTKIE ELEMENTY zostaną zapakowane Bez pudełkowej. dokładamy wszelkich starań, aby zarobić 100% perfect " Pięciogwiazdkowych " wyniki od ciebie. gwiazda-wyniki są dla nas bardzo ważne. jeśli coś o swojej transakcji nie spełnia twoich oczekiwań. DAJ NAM ZNAĆ, I DAĆ NAM SZANSĘ, ABY DOKONAĆ RZECZY TUŻ przed wyjazdem opinie.

  • Typ: Zestawy narzędzi
  • Wykorzystanie: ------
  • Materiał: --------